KONST / Litografier / Färglitografi 13588082
nr 1358 8082
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Färglitografi, Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Signerad, numrerad 64/100,1968. Motivet: 30x39cm
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:47:56
1/11 08:37:52
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing